Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 18 lutego 2016

Podsumowanie i autograf z konkursu

Przyznam że dawno mnie tu nie było ale i nie mam także co pokazywać. Z racji iż po urodzeniu synka nie miałam zbytnio czasu wiec i prośb nie wysyłałam zbyt wiele. Dlatego zaniedbałam trochę blog.
Synek za kilka dni będzie miał roczek, ja mimo iż nadal nie mam zbyt dużo czasu to postanowiłam powrócić choć troszkę do blogowania.
Nie było życzeń bożonarodzeniowych ani jak zawsze podumowania poprzedniego roku, gdyż w roku 2015 wysłałam zaledwie kilka listów, do tego nie każdy pamiętałam aby zanotować. Tak samo nie otrzymałam zbyt wiele. Tym samym pozwolę sobie pójść do przodu i ominąć zaległe tematy. Choć w obecnym czasie więcej osób prezentuje swoje zdobycze przez inne portale społecznosciowe, niewiem czy jest jeszcze ktoś zainteresowany moim blogiem, ale to się okaże. Czy wogóle ktoś czyta moje wypociny.
Autograf  417.
Przedstawiam podpis wymarzony i normalnie nieosiągalny dla osoby nie mieszkającej w Polsce. Pisałam wiele listów, ciągle bez odpowiedzi. Aż w końcu udało się wygrać w konkursie.Autografy fantastycznych aktorek znanych min, z serialu Prawo Agaty: Darii Widawskiej i Agnieszki Dygant. I o p. Agnieszke mi chodzi, gdyż autograf p.Darii udało mi się zdobyć pocztą już jakis czas wcześniej.
Bardzo się cieszę i mimo małych problemów w końcu go otrzymałam.


2 komentarze:

  1. ja czytam :) Nice to see you back. I gratuluję Dygant!!! Nie mam jej autografu w swojej kolekcji.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie, ze się udało, chcieć to móc ;) pozdrawiam i zapraszam :)

    OdpowiedzUsuń