Łączna liczba wyświetleń

sobota, 5 października 2013

Nagroda za I miejsce w zbiorce znaczkow

Bardzo sie ciesze ze moglam zasilic swoimi znaczkami konkurs, w ktorym przypadla mi glowna nagroda. Zrezygnowalam z oferowanego filmu Michaela Jacksona, na rzecz dodatkowego autografu. Tym samym dostalam 3 wspaniale autografy, pocztowke i dwie zakladki wraz z kalendarzykiem i planem lekcji. Do tego konkretny poczatek do kolejnej zbiorki znaczkow naklejony na kopercie ;-)
Tak sie przedstawia cala zawartosc koperty a w niej

Sylwia Grzeszczak, 
polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów.
Urodzona 7 kwietnia 1989 roku. Posiadam juz autograf Sylwi ale na wspolnym zdjeciu z Liberem, dlatego ciesze sie z tego autografu zwlaszcza ze Sylwia od tamtej pory zmienila podpis. Tamten o ile sie nie myle byl jakos na poczatku jej kariery.


308. Donald Tusk 
polski polityk, od 2007 prezes Rady Ministrów. Z wykształcenia historyk. Współzałożyciel i od 2003 przewodniczący Platformy Obywatelskiej, w latach 2005–2006 przewodniczący klubu parlamentarnego tego ugrupowania. 
Urodzony 22 kwietnia 1957 roku.


309. Zbigniew Boniek
polski piłkarz, trener, działacz sportowy, biznesmen, przez krótki okres selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej. Od 26 października 2012 prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Urodzony 3 marca 1956 roku.Bardzo dziekuje za nagrody ktore sprawily mi mnstwo radosci i uzupelnily moja kolekcje.

1 komentarz: