Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 10 lutego 2015

408. Tomasz Karolak

Ostatnio mało piszę, gdyż w moim życiu zachodzi wiele zmian. Lada chwila na świecie pojawi się potomek i moje samopoczucie niestety każe mi dużo odpoczywać. Dlatego uzupełniam ostatnio otrzymane autografy, niestety nie ma ich dużo. Nie wysyłam dlatego i nie dostaje. To normalne.

I tak w lipcu 2014 roku wysłałam do Teatru Imka list do Tomasza Karolaka z prośbą, kopertą i kuponem a także 2 zdjęciami.

Odpowiedź przyszła w ostatnich dniach, tj. 3.02.2015r. Szkoda że bez dedykacji imiennej.

O dziwo dostałam odpowiedź mimo braku znaczka. Po raz kolejny spotykam się z tym że w Polsce znana osoba nie zna kuponu IRC i ani go nie odesłała ani nie użyła. Na kopercie widnieje dopisek że należy dopłacić. Co prawda na szczęście list dotarł, bo jak sobie pomyślę ile listów w ten sposób mogły zaginąć. Ostatnio od Olgi Barei też dostałam list z podwójnym znaczkiem, ale na kopercie był dopisek, że brakuje 1,55zł. Zaś jak już pisałam przy poście z autografem Krystyny Jandy, po raz pierwszy spotkałam się że naklejono na kopertę kupon IRC i list dotarł bez problemu ;-)

Ile teraz w Polsce kosztuje znaczek za granice, do Europy? Niestety we Francji też zdrożały w 2015 roku znaczki i to dość ostro poszła cena w górę. Zakupiłam zapas wcześniej, szkoda że jednak większość znaczków ma nadrukowaną cenę. Ale nie wszystkie.

3 komentarze:

 1. Bardzo lubię tego aktora, gratuluję zdobycia autografu!
  Znaczek z Polski za granicę (nieważne czy to Europa, Azja czy inny kontynent) do 50 gram kosztuje obecnie 5 złotych. Priorytet 5,20 zł.
  Dużo zdrowia dla Ciebie i Maluszka jak już przyjdzie na świat! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo zainteresował mnie Twój blog. Gatuluję Ci tylu autografów. Co powiesz na wzajemne dodanie swoich blogów do linek. Pozdrawiam blizejgwiazd.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję, zarówno autografu jak i potomka. ;)

  OdpowiedzUsuń